Odjíždíte příští týden na pracovní cestu a nevíte, kam dřív skočit. Pas řešit nemusíte, stačí vám občanka. Ještě utěšit manželku, rozloučit se s dětmi, neboť odjíždějí na prázdniny k babičce, slíbit jim dáreček. A teď ještě dokončit rozpracované úkoly v práci, vyřešit resty, zařídit e-mailing pro odpovědi v nepřítomnosti, vyčistit plochu a můžete jet.

Nezapomeňte si doma dokumenty, prezentaci a navštívenky

Důležité podklady pro jednání a pracovní schůzky máte, prezentaci na konferenci také, ještě nezapomenout flešku s prezentací. Jenže ouha! Zjistili jste, že kvůli přestěhování firmy nejsou na vizitkách, kterými hodláte obdarovat zahraniční partnery, aktuální adresy a telefonní čísla. Můžete skočit do nejbližší tiskárny, které obvykle umějí pracovat ve zkrácených režimech. Jenže co když se ve vaší obci či městě žádná taková tiskárna nenachází, nebo je zrovna úplně přeplněná zakázkami? Účelné, jednoduché a levné řešení nabízí studio Printuj, jež se zabývá běžným tiskem vizitek s možností objednávky on-line.

Tisk vizitek i s dopravou do 24 hodin

Tisk vizitek on-line je jednoduchý a rychlý. Nejprve si zvolíte, zda chcete formát navštívenky 90 krát 50 nebo 85 krát 55 milimetrů. Poté si zvolíte matnou, nebo lesklou úpravu brilantně bílého, pevného a kvalitního papíru. Pro tisk se používají jakostní barvy. Můžete si nechat vizitky rovněž luxusně zalaminovat, to pro případ, že chcete oslovit opravdu významné partnery. Poté přichází nejdůležitější část přípravy tisku vizitek. Z nabídky šablon si vyberete tu, která bude nejlépe odpovídat charakteru společnosti či vašeho postavení, případně si dodáte původní vzor vizitky. To abyste stávající partnery nemátli a oni si jen kvůli změně adresy a telefonních čísel vaši vizitku aktualizovali. Nezapomeňte ani na všechny podstatné údaje, jež na vizitce chcete mít, a upřesněte, zda mají být navštívenky potištěny z obou stran. Uveďte i počet vizitek. Ve stejném duchu, jako budou vaše nové vizitky, lze vyrobit i hlavičkový papír ve sjednoceném designu s navštívenkami. Vytištěné vizitky budou za 24 hodin dopraveny kamkoliv po celé České republice.

Related Posts